zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
2:0
Varsovia Warszawa
MKS Ciechanów
0:3
S.S.M. Wisła Płock
Korona Ostrołęka
1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
PWKS Huragan Wołomin
1:1
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
0:8
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Legionovia Legionowo
10:0
MKS Ciechanów
MKS Polonia Warszawa
1:1
Korona Ostrołęka
S.S.M. Wisła Płock
1:1
PWKS Huragan Wołomin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
0:3
Varsovia Warszawa
Korona Ostrołęka
0:1
S.S.M. Wisła Płock
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:4
MKS Polonia Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
2:0
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
0:2
MKS Polonia Warszawa
KS Legionovia Legionowo
1:2
Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów
1:1
PWKS Huragan Wołomin
S.S.M. Wisła Płock
3:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
3:1
MKS Ciechanów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:1
KS Legionovia Legionowo
MKS Polonia Warszawa
2:1
S.S.M. Wisła Płock
PWKS Huragan Wołomin
0:2
Varsovia Warszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
2:1
S.S.M. Wisła Płock
KS Legionovia Legionowo
0:2
MKS Polonia Warszawa
MKS Ciechanów
1:7
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
PWKS Huragan Wołomin
2:2
Korona Ostrołęka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
3:1
Varsovia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:1
PWKS Huragan Wołomin
MKS Polonia Warszawa
4:1
MKS Ciechanów
S.S.M. Wisła Płock
3:0
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
2:1
KS Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
7:2
Korona Ostrołęka
MKS Polonia Warszawa
6:0
PWKS Huragan Wołomin
S.S.M. Wisła Płock
1:1
MKS Ciechanów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ciechanów
4:5
KS Legionovia Legionowo
Korona Ostrołęka
0:5
MKS Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Varsovia Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
3:6
S.S.M. Wisła Płock
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
4:3
MKS Ciechanów
KS Legionovia Legionowo
1:2
PWKS Huragan Wołomin
MKS Polonia Warszawa
4:4
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
S.S.M. Wisła Płock
2:0
Korona Ostrołęka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
1:0
KS Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:1
S.S.M. Wisła Płock
MKS Polonia Warszawa
3:1
Varsovia Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
6:1
MKS Ciechanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
3:1
PWKS Huragan Wołomin
KS Legionovia Legionowo
1:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Ciechanów
3:2
Korona Ostrołęka
S.S.M. Wisła Płock
1:4
MKS Polonia Warszawa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Ostrołęka
2:0
PWKS Huragan Wołomin
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
MKS Ciechanów
MKS Polonia Warszawa
3:0
KS Legionovia Legionowo
S.S.M. Wisła Płock
4:1
Varsovia Warszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Varsovia Warszawa
3:2
Korona Ostrołęka
KS Legionovia Legionowo
2:4
S.S.M. Wisła Płock
MKS Ciechanów
3:2
MKS Polonia Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
2:4
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij